Araç Takip Sistemi

Bulut Bilişime Uygun
Artık filonuzu yönetmek için büyük yatırımlar, uzun süreli danışmanlık ve karmaşık eğitimler yerine sadece İnternet’e bağlı bir bilgisayar altyapısına ihtiyacınız var.

Tamamen bulut bilişim esaslarına dayanarak geliştirilmiş sistemde otomatik güncellemeler, anında veri çoklaması ve web üzerinden bağlantı sistemiyle en yeni teknolojiye ve en güncel haritalara hiçbir yazılım yüklemeden anında sahip olursunuz. Tamamen yerli teknolojiler ile üretilen ve tüm Türkiye'nin sokak detayının yeraldığı şehir haritalarına erişebilir ya da yurtdışında seyahat eden araçlarınızı Avrupa, Ortadoğu ve Asya harita altlıklarında hiçbir ekstra ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

Güçlü Filo Yönetimi
Araçlara yerleştirilen veri sistemleri GPS uydularından aldıkları konum bilgilerini ve bağlı sensörlerden gelen sıcaklık ve benzeri telemetrik bilgileri mobil şebekeler üzerinden araç takip servisine aktarırlar. Toplanan bilgileri ileri yazılımlar ile işlenir ve ATS üzerinde barındırılır.

Karel ATS kullanıcıları depolanan verileri İnternet üzerinden bağlantı sistemiyle izleyebilir, araçlara iş emri gönderebilir, sürücüler ile mesajlaşabilir, ve sesli iletişim sağlayabilir. Araçların, anlık ya da geçmiş zaman dilimlerinde rotaları görüntülenebilir, hız, mesafe, bekleme süreleri ve yerleri detaylı olarak raporlanabilir.

Optimum Performans
ATS araçlarınızı 7 gün 24 saat takip eder ve detaylı raporlamalar ile araç kullanım performansını ölçmenize yardımcı olur. Araçlarınızın konum bilgisine anlık erişim sağlar. İşe başlama ve bitirme zamanlarını raporlar; iş bölgesine giriş çıkışlarda otomatik uyarı verir. Rölanti sürelerini, anlık hızı, ani hızlanma, yavaşlama ve savrulmaları ölçer.

Raporlar ve uyarılar sayesinde iş akışlarınızı optimize ederek iş gücünden ve işletme giderlerinden önemli tasarruf sağlarken, kötü araç kullanımını ve trafik ihlallerinin önüne geçersiniz. Acil durumlarda hızlıca müdahele imkanı ile rahat eder, çalınma veya kaybolma durumunda aracınızı kolayca geri kazanırsınız.

Karel ATS cihazı ile ilk 24 ay ücretsiz!
Satın Al
Yönetici Özeti

Daha Fazla Bilgi İçin