Posta Güvercini

Markanız ile Kolay İletişim
Posta Güvercini Toplu SMS hizmeti hedef kitlenize ulaşmanız için en hızlı, güvenli ve ekonomik çözümdür. Kendi markalarınız için tanımladığınız alfanümerik başlıklar taşıyan SMS'lerinizi Internet üzerinden, Microsoft Excel ve Outlook eklentilerinden, ya da iPhone ve Android cihazlarınızdan kolaylıkla gönderebilirsiniz. Posta Güvercini sayesinde Türkiye ve dünyadaki tüm operatörlerde yüz binlerce kişiye aynı anda SMS ile ulaşabilirsiniz.
Akıllı SMS Ayarları
Göndermek istediğiniz duyuruları kişilere göre özelleştirebilir, farklı kişilere aynı anda farklı mesajlar gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Mesajları hemen gönderebileceğiniz gibi yıl, ay,gün, saat ve dakikasına kadar ileri tarihli programlayabilirsiniz. Mesajlarınızın gönderen kısmında tanımladığınız alfanümerik başlık bulunur. Böylece mesajı alan kişiler mesajın tarafınızdan gönderildiğini hemen farkeder. Müşteri memnuniyeti ve sadakati artar.
Gerçek Zamanlı Raporlama
Gelişmiş altyapı sayesinde gönderim raporlarınızı tüm detaylarıyla gerçek zamanlı olarak görünütleyebilirsiniz. Detaylı raporlarınızı Excel formatında bilgisayarınıza indirebilir filtreleme, grafik görüntüleme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Buna bağlı olarak gönderilen mesaj adedine değil yalnızca başarılı olarak hedef kitlenize ulaştırılan mesajlarınız için ücretlendirilir, başarısız mesajlar için ücret ödemezsiniz.
Bu servis Figensoft ve Turkcell işbirliği ile sağlanmaktadır.